O nás
O nás

Vitajte na stránkach nášho eshopu :-)

Remix kabelky je značka handmade kabeliek, ktorá bola založená v roku 2012. Výroba kabeliek bola neplánovaným vyústením môjho bohatého tvorivého života v rôznych oblastiach.

   Šijací stroj však môj život sprevádzal od malička. Sledovať babku, ako šije na starom šliapacom stroji Lada...to bol pre mňa vždy zážitok. Neskôr prvý elektrický stroj v našej rodine, ktorým mi moja mamina ušila čokoľvek, dokonca aj svadobné šaty...v tom čase  som s ním už mala bohaté skúsenosti aj ja.
...jednoducho v našej rodine sa vždy šilo, i keď žiadna z nás nie je krajčírkou.
Zo mňa sa stal výrobca kabeliek vo veku, keď už deti dorástli k dospelosti a ja som mohla venovať viac času svojim záľubám.

Začiatky sprevádzali pokusy, úspechy, no aj neúspechy, ktoré ma posúvali ďalej. Vždy som hľadala nové nápady, snažila som sa zlepšovať, hľadala som svoju cestu.
Vo svojej výrobe sa zameriavam prevažne na kabelky crossbody, z materiálov používam kvalitnú koženku, odolné poťahové látky, kožu, potlačenú bavlnu, ale "vlajkovou loďou" medzi materiálmi, ktoré používam, sa stala MODROTLAČ.

Dodávateľmi modrotlače sú Modrotisk Danzinger z českej Olešnice, Slovák Matej Rabada a mám svoju autorskú modrotlač, ktorú maľujem a farbia ju v českej modrotlačiarskej dielni. Maľovaná modrotlač je pri výrobkoch označená AM - autorská modrotlač.


Nakupovať u nás je zábava!
V prípade, že máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom on-line chatu, ktorý nájdete v pravom dolnom rohu našich stránok.

Ďakujeme a tešíme sa na Váš nákup.